تعیین‌ قیمت نهایی فاز ۸ مسکن مهر پردیس/۶۷میلیون، سقف مبلغ پرداختی

تعیین‌ قیمت نهایی فاز ۸ مسکن مهر پردیس/۶۷میلیون، سقف مبلغ پرداختی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

قیمت نهایی برخی پروژه‌های اولویت‌دار فاز ۸ مسکن مهر پردیس، از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت شرکت عمران شهر جدید پردیس، پس از افتتاح ۴۵۵۰ واحد در فاز ۱۱ و ۱۱۳۴ واحد در فاز ۳ در سال جاری، قیمت نهایی پروژه‌های شرکت‌های امیرساوالان کومه و پردیس‌سازان نوید (اولویت اول افتتاح مسکن مهر فاز ۸  شهر جدید پردیس) تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

بر اساس این اطلاعیه، با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به نحوی تعیین شده که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم شود؛  علاوه بر این تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شود و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، به جای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پردیس تامین شود.

در این گزارش آمده است، سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه امیر ساوالان کومه A, B, C واقع در زون ۲ فاز ۸ شهر جدید پردیس، حداقل ۵۶۲ میلیون ریال و حداکثر ۶۷۴ میلیون ریال تعیین شده است؛  در ضمن این شرکت در نظر دارد به زودی برای متقاضیانی که حداقل مبلغ ۴۹۵ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند، بر اساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت صدور و تحویل قرارداد پیش‌فروش نماید.

همچنین سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه پردیس‌سازان نوید واقع در زون ۳ فاز ۸ شهر جدید پردیس، حداقل ۵۸۵ و حداکثر ۶۰۲ میلیون ریال تعیین شده است؛ ضمن اینکه امتیاز متقاضیان زون ۲ درباره واریز حداقل مبلغ ۴۹۵ میلیون تومان و دعوت برای تحویل قرارداد مربوط به متقاضیان زون۳ هم می‌شود.

همچنین در این اطلاعیه آمده است:

۱) به منظور کاهش سهم آورده متقاضیان شرکت عمران شهر جدید پردیس، با دریافت مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تائیدیه وزارت متبوع نسبت به تامین بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های پروژه‌ها از منابع داخلی اقدام نموده است.

۲) برای تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها، هم اکنون اولین زون افتتاح در فاز ۸ شهر جدید پردیس در پروژه‌های یادشده، در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.  بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح و تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده منوط به مشارکت کلیه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است.

برای دیدن جدول قیمت نهایی فاز 8 مسکن مهر پردیس روی اینجا کلیک کنید.

خواندن 9587 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 خرداد 1396 19:07

ارسال نظرات