چارت سازمانی شرکت

افزایش قیمت مسکن مهر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با توجه به تصویب اجرای مترو شهر جدید پردیس و آغاز قریب الوقوع عملیات اجرایی این پروژه، واحدهای مسکونی در مسکن مهر پردیس ارزنده تر از قبل می‌شوند.  فاصله حدود ۱۷ کیلومتری شهر جدید پردیس از تهران، یکی از مشکلات ساکنان این شهر و متقاضیان سکونت در واحدهای مسکن مهر پردیس است اما با خبری که توسط معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام شد این معضل در آینده نه چندان دور برطرف خواهد شد.

آن طور که حبیب الله طاهرخوانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داده است پروژه مترو تهران پردیس به طول ۲۵ کیلومتر با دو ایستگاه در مسیر توسط هیات دولت تصویب شده و قرار است عملیات اجرایی این پروژه به زودی توسط پیمانکار آن که یکی از شرکت های زیرمجموعه قرارگاه خاتم الانبیا است، آغاز شود.

علت جهش ۵ برابری قیمت مسکن مهر

شهر جدید پردیس بعد از گرانی شدید مسکن طی ۳ سال اخیر با هجوم متقاضیان و افزایش قیمت واحدهای مسکونی  و جولان دلالان مواجه شده به گونه ای که قیمت آپارتمان در فازهای مختلف این شهر در سه سال اخیر ۵ تا ۶ برابر گران تر شده است.

طی سه ماه اخیر از شتاب رشد قیمت در این شهر همچون دیگر نقاط کشور کاسته شد و قیمت واحدهای مسکونی در برخی موارد عقب گرد کرد اما کاهش قیمت ها در واحدهای مسکن مهر پردیس آنچنان پردامنه نیست و نمی توان آن را شکل گیری موج ارزانی در این آپارتمان ها نامید.

اکنون با تصویب نهایی پروژه مترو شهر جدید پردیس املاک این منطقه که ترکیب غالب آنها واحدهای مسکن مهر است ارزنده تر از قبل شده و به نظر می رسد موج جدیدی از افزایش قیمت در شهر پردیس را شاهد باشیم.

خواندن 4673 دفعه

ارسال نظرات