اعضا و همکاران

تاریخچه شرکت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت ساختمانی رواک در سال 1373 با موضوع انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های عمرانی - اداری – آموزشی – مسکونی – انبوه سازی – ابنیه سنگین – ابنیه صنعتی و سیویل در تهران تأسیس و به ثبت رسید .

 

 

 

این شرکت تا سال 1391 موفق به عقد و اجرای بیست و دو باب پیمان دولتی و خصوصی بوده که از این تعداد چهار پروژه دردست اجراء و تعداد هجده پروژه با موفقیت کامل و تقدیر از سوی کارفرمایان تحویل گردیده و در دست بهره برداری می باشد .

 

 

شرکت ساختمانی رواک دارای گواهینامه پایه چهار ابنیه از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و گواهینامه پایه دو مدیریت و اجرای انبوه سازی از سوی وزارت راه و شهرسازی بوده و ضمن بهره وری از بیست سال تجربه ، هم اکنون در زمینه مدیریت طرح و اجراء – احداث هتل و مراکز تجاری – مشارکت و سرمایه گذاری – مشاوره در بخش سرمایه گذاری مسکن محدود و انبوه سازی – واردات و صادرات کالاهای ساختمانی فعال می باشد .

 

 

 

لازم به ذکر است شرکت ساختمانی رواک پس از سال ها همکاری اقتصادی سازنده و موفق با شرکت های کوثـــر ناب و الواح سازان در سال 1390 اقدام به تشکیل گروه بین المللی بنار (ایران – کویت ) نمودند .

 

 

خواندن 7238 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 فروردين 1396 10:49

ارسال نظرات